Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/www/sokolhovezi.cz/subdomeny/www/web/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Tuto neděli zavítalo na Hovězí družstvo Prlova...

Na začátku utkání byli lepší domácí, nejdřív pálil z přímého kopu Martin Kučera, brankář ale střelu zneškodnil. Po něm to zkoušel i Blaha, ale opět trefil pouze brankáře. Hosté byli blízko brance po střele Novosada, ta však mířila těsně nad branku. Poté za mohl za domácí prosadit Tkadlec, z blízka však brankáře hostů přelobovat nedokázal.

Jediná branka zápasu padla asi po hodině hry, když se k odraženému míči dostal Zicha a trefil se přesně k tyči. Domácí mohli vyrovnat hned vzápětí, ale Martin Kučera po skrumáži mířil jen do břevna. Zbytek utkání už byl rozkouskovaný a moc šancí k vidění nebylo. V samotném závěru byl ještě velmi blízko vyrovnání Šrámek, již překonaného brankáře Zvonka ale zastoupil na brankové čáře obránce. Hosté si tak odvezli domů všechny body.

Branky: 57. Zicha Břetislav

Sestava Hovězí: Rovenský Jiří - Šimčík Richard, Kostka Radek, Kučera Martin, Kučera Radek - Juřica Tomáš, Hromada Martin, Štrbík Martin, Blaha Marek (Trlica Antonín) - Šrámek Ondřej, Tkadlec Jaromír (Kašpar Jakub)