Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/5976/sokolhovezi.cz/subdomeny/www/web/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Muži tentokrát zajížděli na půdu Lidečka...

Do utkání vstoupili domácí výborně. Již v 9. minutě se po centru ze strany trefil hlavou Radek Číž - 1:0. Tentýž hráč mohl o chvíli později přidat svou druhou branku ale z ostého úhlu odkrytou branku hostů minul. První větší šance Hovězí přinesla vyrovnání, když se po půlhodině hry proháčkoval domácí obranou Jaromír Tkadlec a svůj průnik s přehledem zakončil - 1:1. Hovězí poté mělo další obrovské šance na otočení vývoje utkání. Nejdříve pálil z hranice vápna Štrbík, ale domácí golman dokázal jeho střelu vyrazit na roh. Pak mohl svou druhou branku přidat Tkadlec, který se zjevil sám před Hyžákem, ten však fantastickým zákrokem svůj tým opět podržel. Za nevyužití těchto šancí přišel pro hosty trest. Chvilku před poločasovým hvizdem domácí zahrávali rohový kop na ten si ideálně naběhl Aleš Číž a znovu poslal domácí do vedení - 2:1.

Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí, když po rychlém breaku pálil těsně vedle branky jeden z útočníků. Poté se opět dostávali do šancí hosté, po jedné z nich dokonce Zádilský vstřelil branku, ta ale nebyl uznána pro kvůli offsidu. Blízko vyrovnání byl také Richard Šimčík, ale jeho střela se ke smůle hostů jen otřela o tyč. S přibývajícím časem se domácím otevíraly možnosti pro rychlé breaky, po jednom z nich musel svůj tým podržet i hostujcí Rovenský, který v souboji jeden na jednoho vychytal útočníka domácích. Lidečku se nakonec vedení z první půle podařilo udržet a Hovězí tak odjelo domů s prázdnou.

Branky: 9. Radek Číž, 42. Aleš Číž - 25. Jaromír Tkadlec

Sestava Hovězí: Jiří Rovenský - Radek Kučera, Radek Kostka, Martin Kučera, Richard Šimčík - Tomáš Juřica, Marek Blaha, Martin Štrbík, Karel Trlica - Jaromír Tkadlec (Antonín Trlica), Tomáš Zádilský