09:30 – 11.30h: dopolední tréninková jednotka

13.30 – 15.30h: odpolední tréninková jednotka

18.15h: předání dětí rodičům nebo jiným pověřeným osobám

Tady bych chtěl poprosit o domluvu, v rámci oddílu,  ohledně dovozu i odvozu dětí, tak jako tomu bylo v minulých ročnících.Může to zafungovat i mezi oddíly.

Z naší mládeže

Napsal Radek Kostka | Neděle, 27.Duben 2014 ve 09:12

Vsetín B - Hovězí        10:1(4:0)

Na první mistrovský zápas přijel tým Hovězí ve velkém oslabení. Téměř celá obrana chyběla na tento duel a proto i takto hrozivý výsledek ze strany hostů. Za Hovězí se čestným gólem zapsal Ševčík Matěj.

Hovězí - Horní Lideč   9:1 (4:1)

Domácí si spravili střeleckou chuť z prvního utkání. Přitom zápas pro domácí se nevyvíjel tak dobře, jak se na první pohled zdá. Horní Lideč zaskočil tým Hovězí a po zahrávaném rohovém kopu se ujal vedení 0:1.

Tým domácí hrající v kompletní sestavě se, ale nenechal zaskočit. Do poločasu nastřílel svému soupeři 4 branky. Druhá půle byla jasně v režii Hověžanů. Svému soupeři udělili ještě 5 branek. Střelecky se prosadili Tomáš Koňařík 4, Štěpán Fojtů 4 a Tomáš Lucbauer.

Hovězí - Hošťálková 1:2 (0:1)

Krásný zápas ze stran obou celků. Pohlední šance a předvedená hra zaujala snad každého diváka, co přišli podpořit svůj tým. V první půli to byli právě hosté, kdo se ujal vedení 0:1. I oni nadále měli více na vrch.

Do druhého poločasu se karty obrátili a hráči Hovězí zatlačili svého soupeře. To jim přineslo vyrovnávací branku 1:1. Hosté, však dokázali odpovědět a strhli vedení na svou stranu 1:2. Do konce zápasu měli Hověžané ještě několik slibných šancí. Bohužel ani jednu z nich nedokázali využít. Výborný výkon hráčů, podtrhnul výkon zkušeného sudího p. Tetera. Děkujeme...

Napsal Radek Kostka | Středa, 20.Listopad 2013 ve 15:47

Informace o nadcházejícím turnaji ve školní tělocvičně v Hošťálkové.

Program:

Termín konání - Neděle 1.12.2013.

Sraz účastníků v 7:30, zahájení turnaje v 8:00.(Vyhlášení výsledků a předávání cen v 15:30).

Technické podmínky:

Hrací doba zápasu - 15minut.

Počet hráčů - 4+1 (střídání hokejovým způsobem).

Vhodná obuv pro tělocvičnu.

O pořadí turnaje rozhoduje:

• počet bodů
  • vzájemný zápas
  • brankový rozdíl
  • větší počet vstřelených branek

(Další pravidla budou upřesněny na prezentaci)

POZOR!!!

Tréninky ve středu 27.11.2013 v 17:00 do 18:00 a pátek 29.11.2013 v 13:30 do 14:30. (tréninky budou jen tento jeden týden, jedná se o přípravu pro tento turnaj v Hošťálkové).

MŽ: Hodnoceni sezony - podzim 2013

Napsal Radek Kostka | Čtvrtek, 07.Listopad 2013 ve 20:09

Podzimní tréninkový maratón započal 27.7.2013 pod vedením trenérů Radka Kostky. Josefa Orsága a Hnátka Zdeňka. Na první trénink přišlo 12 hráčů, kteří přislíbili, že se budou zúčastňovat v co největší míře dalších tréninků a mistrovských zápasů. Během několika týdnů se mužstvo rozrostlo na celkový počet 17 hráčů, plus 2 hráči z přípravky, kteří měli zájem s námi trénovat (Valdemard Durmon a Antonín Koňařík). Tréninky byli zaměřeny spíše zábavnější formou, aby hráče zaujali a bavili, a aby přilákali nové tváře. Tato snaha se dá říci, že se trenérům vyplatila. Během podzimní části, odehráli naši mládežníci řadu pohledných zápasů, ve kterých padalo hodně branek. Ale nastali i mnohé zápasy, kdy zdánlivě dobře rozehrané utkání skončilo pro náš tým porážkou.   Ve fotbale platí, že na hřiště může nastoupit jen určitý počet hráčů. S přibývajícím časem a počty hráčů, bylo mnohdy pro trenéry velkým oříškem rozestavení základní formace. Jevil-li se výsledek příznivý ze strany Hovězí, dávali trenéři příležitost všem a to bez výjimky.

Tabulka:

Za uplynulou podzimní část se odehrálo celkem 10 mistrovských zápasů, ve kterých jsme dokázali 5x zvítězit, 1x remizovat a 4x jsme podlehli svému soupeři. Celkové skóre je docela aktivní 49:29 a zisk bodů 16. Konečný stav umístění v tabulce po podzimní části je 5. pozice.

Docházka:

Celkový počet tréninkových jednotek byl 22. Průměrná účast na trénincích byla 67%. Jednotliví hráči měli splněno docházku takto:

Střelci:

49 branek nastřílelo celkem 7 hráčů, ale zásluha na těchto brankách patří celému týmu.

1

Zahájení přípravy na jarní část sezóny začnou naši mládežníci až v novém roce a to během ledna 2014.  Do zimní přípravy je také zahrnuta účast na turnaji s názvem "zimní liga", jedná se o halový turnaj. Ten se uskuteční ve dnech 25.1. a 8.2.2014.  Bližší informace se dozvíte na stránkách Sokol Hovězí.

Dále je naplánován a to ještě tento rok na podzim halový turnaj v Hošťálkové. Bližší informace během tohoto týdne.

"Máme co dohánět v zimní přípravě se zaměříme na zvýšení fyzické kondice." dodal trenér Z.H.

Na samotný závěr je potřeba poděkovat všem rodičů, kteří mají zájem o své svěřence.

Napsal Radek Kostka | Pondělí, 28.Říjen 2013 ve 17:01

Hovězí - Leskovec 5:0 (2:0)

Mladší žáci Hovězí, uzavřeli předehrávkou s týmem Leskovec podzimní část sezóny.

Za pěkného podzimního počasí přivítali na svém hřišti naši mladíci hráče z obce Leskovec. Papírově slabší soupeř se stal pro domácí překvapením. A první poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Hovězí se podařilo sice v úvodu utkání vstřelit branku. Když střela z kopaček Štěpána Fojtů, ze štěstím skončila v síti soupeře. Do konce první půle se domácí spíše trápili sami se sebou a na hřišti se aktivně snažilo hrát pouze pár jednotlivců. Možná proto se Hovězí podařilo zvýšit na 2:0 až v samotném závěru první půle. Opět se střelecky prosadil autor prvního gólu.

Druhý poločas byl, hlavně ze strany Hovězí i pro oko domácího diváka příjemnější. To přineslo zasloužené ovace v podobě branek. Do konce druhé půle se dokázali prosadit Radim Maňák a Koňařík Tomáš 2. Druhý jmenovaný se ze svými 20 zásahy stal během podzimní části, nejlepším střelcem soutěže. Do konce zápasu si domácí tým vytvořil ještě řadu šancí, ale ani jedna už neskončila v síti soupeře.

Napsal Radek Kostka | Neděle, 20.Říjen 2013 ve 19:20

Hovězí - Val. Senice 10:4 (5:4)

Papírově slabšího soupeře přivítali na svém hřišti domácí Hovězí. Tým z Valašské Senice se, ale ukázal ne zcela tak snadným soupeřem. Zvláště kapitán hostujícího celku dělal domácí obraně obrovské problémy. Hověžané nedali řadu vyložených šancí a pak se trošku trápili. Svému soupeři nedokázali odskočit na rozdíl dvou branek. Vždy když domácí dali gól, hosté vyrovnali. Tak tomu bylo až do stavu 4:4. Hověžané dali do poločasu na 5:4 a zajistili si tak jednobrankové vedení do začátku druhé půle.

Druhý poločas byl zcela odlišný. Hověžané začali lépe bránit a svého soupeře nepouštěli téměř do žádné šance. Do konce zápasu se podařilo domácímu týmu vstřelit ještě 5 branek. Střelecky se za domácí prosadili - Tomáš Koňařík 5, Fojtů Štěpán 2, Pokorný Tomáš 2 a Lucbauer Tomáš. Za hosty se se střelecky prosadil jen jeden hráč M. Macháč 4 branky.

Leskovec - Hovězí 0:12 (0:6)

Předehrávka jarního kola vyšla pro tým Hovězí na výbornou. Na hřišti Horního Lidče dokázali svému soupeře nadělit debakl v podobě dvanácti branek. Za tým Hovězí se střelecky prosadili tito hráči -

Fojtů Štěpán 4, Koňařík Tomáš 3, Pokorný Tomáš 2, Vichtora Filip  a Lucbauer Tomáš.

Hovězí - Hošťálková 2:4 (1:0)

Domácí neudrželi slibně se vyvíjející utkání a podlehli svému silnému soupeři z Hošťálkové. První poločas se hrál hodně vyrovnaný fotbal a byli to právě domácí, kteří si vytvořili více šancí. Tato snaha se domácímu týmu nakonec vyplatila v podobě vedení 1:0, když se za domácí trefil Tomáš Koňařík.

Druhý poločas začali lépe naši kluci. Dokázali si nad svým soupeřem zajistit dvoubrankové vedení a to když se krásnou trefou prosadil Tomáš Pokorný. Hosté do konce zápasu prokázali svou kvalitu a nejenže dokázali srovnat vývoj utkání na 2:2. Ale do konce zápasu se prosadili ještě celkem dvakrát a vyhráli tak 2:4. Domácí může jenom mrzet řada neproměněných šancí.

Napsal Radek Kostka | Sobota, 05.Říjen 2013 ve 11:30

Opět trio zápasů, které naší žáci odehráli v posledních týdnech.

Hovězí - Ústí 2:2 (2:1)

Týmu Hovězí se málem podařilo pokořit vedoucí tým skupiny v kategorii mladší žáci. Na hřišti podali obě dvě mužstva skvělý výkon. Hověžané zaskočili svého soupeře a vytvořili si dvoubrankové vedení, když se dvakrát trefil Tomáš Konňařík. Hostům se podařilo do konce první půle snížit na rozdíl jediné branky.

Asi největši kaňku na celém utkání měl výkon sudího.  Jeho náklonnost k hostujícímu týmu byla dominantní. Hostujícímu týmu se v druhém poločase podařilo srovnat stav na 2:2.  A tak se obě mužstva rozešla s rozdílem jednoho bodu.

Lhota u Vs. - Hovězí 4:1 (1:0)

Mládežnící Hovězí padli na půdě Lhoty u Vsetína. Domácí prokázazali svou fotbalovost a nasázeli Hověžanům 4 branky. První půle vypadala pro tým Hovězí nadějně, hosté se trefili jen jednou a to z trestného kopu.

V druhém poločase se opět radovali hosté 2:0. Týmu Hovězí se podařilo snížit kontaktní brankou Štěpána Fojtů. To domácí trochu zaskočilo a Hověžané měli trochu navrch. Bohužel s příchodem třetí branky pro domácí tým se vydina tři bodů pomalu rozplynula. Domácí se ještě v samotném závěru trefili jedenkrát 4:1. Zasloužené tři body pro tým Lhoty u Vsetína.

Vsetín - Hovězí 5:1 (1:1)

Tento víkend zavítali naší žáci na horkou půdu vedoucího celku skupiny a to týmu FC Vsetín. Domácí tým potvrdil svou kvalitou a svoji kombinační hrou přehrával tým Hovězí.  Po té jakoby si Hovězí zvyklo na umělý povrch hřiště a dokázalo se prosadit i hrou do předu. Ale vedení se ujal domácí tým FC Vsetín a to když se několikrát tečovaný míč dostal až k jednomu z útočníku Vsetína a ten ve snadné situaci umístil míč do sítě. Hověžané dokázali do poločasu vyrovnat. Po krásné kombinaci mezi hráči Tomáš Lucbauer a Filip vichtora. Štastným střelcem se stal druhý jmenovaný.

V druhém poločase se domácí opět ujali vedení. S větší porcí štěstí se podařilo Vsetínu protlačit míč do brány Hovězí. Střela z nulového úhlu se odrazila přímo do brány. Za Hovězí mohl vyrovnat Tomáš Koňařík ale v souboji jeden na jednoho trefil pouze tyč. Do konce druhé půle se domácí prosadili ještě třikrát.  Domácí tým zaslouženě získal 3 body.

Napsal Radek Kostka | Středa, 11.Září 2013 ve 18:19

První tři mistrovské utkání v kategorii mladší žáci sk. A

Hovězí - Horní Lideč    5:4 (4:0)

Týmu Hovězí se vstup do jarní části soupeře povedl na výbornou. První mistrovské utkání na domácím hřišti a zisk tří bodů. První poločas byl zcela v režii domácího celku a nad svým soupeřem si hráči vytvořili čtyřbrankový rozdíl. V první půli se střelecky prosadili Tomáš Koňařík 2x, Tomáš Pokorný a Ševčík Matěj.

Druhý poločas se karty obrátili a byli to právě hosté z Horního Lidče, kteří trestali nedůslednou defenzívu Hovězí. I přesto, že se hostům podařilo v druhé půli stáhnout na rozdíl jediné branky, do konce hrací doby se jim zvrátit stav utkání nepodařilo. V druhém poločase se za Hovězí trefil Tomáš Pokorný.

Hovězí - Hošťálková    1:6 (1:2)

Na Hovězí přivítal další z kvalitních soupeřů a to tým Hošťálkové.  Úvod zápasu vyšel lépe domácím a to když se trefil Tomáš Koňařík. Bohužel do konce první půle se hostům podařilo zvrátit stav utkání na svou stranu.

Do druhého poločasu udělali hosté menší změnu v sestavě, na kterou domácí nedokázali odpovědět. Do konce hrací doby dokázali vstřelit celkem 4 branky a vyhráli zaslouženě vysoko 1:6.

Leskovec - Hovězí 0:10 (0:6)

Tři body ze hřiště soupeře. Naši hráči si přivezli po vysoké výhře všechny tři body z Leskovce. Za Hovězí se střelecky prosadili tito hráči Koňařík Tomáš 4, Maňák Radim 2, Fojtů Štěpán 2, Lucbauer Tomáš, Ševčík Matěj.

POZOR ZMĚNA!!!

Další zápas který se měl odehrát tuto neděli 15.9.2013 na ČTVRTEK 19.9.2013 V 16:30.

Napsal Radek Kostka | Čtvrtek, 23.Květen 2013 ve 19:16

Kateřnice - Sokol Hovězí 18:0

Domácí tým uštědřil týmu Hovězí jeho největší porážku v tomto ročníku soutěže a to 0:18.

Ústí : Hovězí 7:3 (2:1)

Za deštivého počasí se hrálo derby na půdě soupeře proti týmu Ústí. Hověžané začali lépe a poprvé se v jarní části dokázali prosadit. Z trestného kopu dokázal otevřít skóre utkání Štěpán Fojtů 0:1. Hovězí se dostalo do vedení. Hosté do konce poločasu dokázali převzít vedení na svou stranu 2:1.

Druhý poločas byl obdobný tomu prvnímu, hrál se bojovný fotbal. Hovězí se podařilo vyrovnat na 2:2, když se do brejku dokázal prosadit Filip Vichtora 2:2. Po té jakoby Hověžanům došel dech a začali se střelecky prosazovat hosté. Po několik slibných střeleckých pokusech se ještě jednou za Hovězí trefil Tomáš Koňařík. Konečný výsledek 7:3 byl až moc velkou prohrou pro hosty za předvedený výkon, domácí vyhráli zaslouženě.

Hovězí : Hošťálková 1:5 (1:3)

Tým Hošťálkové prokázal svou převahu a odvezl si tři body. Domácí, ale dokázali papírově silnějšího soupeře potrápit. Hlavně v druhé půli byla hra více vyrovnaná. Za domácí se trefil Tomáš Koňařík, když využil chyby hostujícího brankáře.